Rozë

“E lashë burrin sepse nuk i pëlqente nënës sime”\ Xheisara që ishte në Big Brother flet hapur

Ish-konkurrentja e ‘Big Brother Vip’, këngëtarja Xheisara Frisku e ftuar në emisionin ‘Jeto me orën’ vendosi të flasë hapur edhe për jetën e saj private që është munduar ta mbajë larg syrit të publikut.

Xheisara lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP | Mat Televizion

“Në përgjithësi më pyesin: “Si e ke burrin, kur do vijë burri jot?” Të them të drejtën un s’di vetë se çfarë bën burri im, edhe qesh kështu. Dhe kaloj edhe nuk iu them asnjë gjë, sepse është gjëja më e bezdisshme.

Nuk dua të më pyesin për jetën time personale, nëse deri dje kam nxjerrë ndonjë gjë, tani e mbrapa nuk nxjerr se nuk e di se nga dalin këto… Unë asnjëherë nuk kam dalë në asnjë vend me bashkëshortin, e vërteta është që jam ndarë. Mami më thoshte gjithë kohës “gjej burrë”, e mora njërin u martova s’i pëlqeu, e lashë. Po s’i pëlqeu mamit… më vjen keq”– tha ajo.

Gjatë qëndrimit të saj në BBV, rrëfeu edhe historinë e saj të jetës me vështirësitë ekonomike.

Shyqyr që nuk qëndrova shumë se do rriheshim”, Xheisara Frisku komenton  banorët pas daljes nga “Big Brother VIP”

MË TË LEXUARAT

To Top