Rozë

(Foto) Bojken Lako ka gjetur dashurinë pas ndarjes nga Semi\ Del hapur me partneren e re

Prej disa ditësh në mediat rozë po qarkullojnë thashetheme se Semi Jaupaj dhe këngëtari nga Kosova, Ron Zaiti janë në një lidhje dashurie.

Bojken Lako harron përfundimisht Semin dhe nis një lidhje të re, del foto me vajzën misterioze

Këto aludime kanë ardhur fiks pas publikimit të videoklipit të këngës së tyre më te re “All your Lovin” ku shfaqen tejet të afërt me njëri-tjetrinE mesa duket Semi nuk është e vetmja që e ka harruar ish-partnerin e saj pasi dhe Bojkeni e ka lënë pas të shkuarën.

Ditën e sotme ish-partneri i Semit, ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku shfaqet duke mbajtur dorën e një vajze.

Edhe pse Bojkeni nuk ka qenë ndonjëherë i hapur për ta bërë publike jetën e tij private, kësaj here ai ka vendosur të na thotë se është duke jetuar një lidhje dashurie.Bojken Lako harron përfundimisht Semin dhe nis një lidhje të re, del foto me vajzën misteriozePërvec lidhjes me Semin, që u rikthye në qendër të vëmendjes kur këngëtarja ishte në BBV, Bojken Lako muajt e fundit është përfolur shumë në media edhe për një inc ident me pol icinë, ku u dën ua për 4 dritare pa leje.

MË TË LEXUARAT

To Top