Rozë

(Foto)Dasëm madhështore buzë detit\ Këta kanë qenë VIP-at e ftuar në dasmën e Ilirit dhe Emanuelës

Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore buzë detit.Siç e ka treguar dhe më parë balerini ka zgjedhur një ceremoni në një restorant pranë bregdetit në Durrës teksa janë bekuar nga kryetar i bashkisë Erion Veliaj.Në këtë ditë të rëndësishme, bashkëshortja e Ilirit feston gjithashtu ditëlindjen e saj.

Deri më tani burime për ‘PanoramaPlus’ bëjnë të ditur se pjesë e gëzimit të tyre kanë qenë familjarë të çifit, disa prej ish-banorëve të “BBVIP” si mikesha e tij Arjola Demiri, Arbër Sulstarova, Sheila Haxhiraj, Valon Shehu, Ardit Cuni, Meridian Ramçaj

.Gjithashtu dhe disa prej personazheve të njohur si Arbana Osmani dhe partneri i saj, Ermal Mamaqi i cili së bashku me Amin i kanë bërë dekorin e dasmës.Aktori i humorit Irgen Cela, Armina Mevlani, Rovena Dilo ishin pjesë e ceremonisë martesore. Fifi, Dj Pm dhe Dagz, Donald Veshaj, Beatrix Ramosaj, Monika Lubonja nuk ishin të pranishëm. Nuk kemi parë asnjë postim nga Sabiani dhe për habinë e të gjithëve ai nuk ishte në dasmën e atij që deri dje e quante “vëlla”.

Sabiani jo, por ja kush nga banorët e BBV dhe VIP-at e tjerë ishin dje në dasmën e Ilir Shaqirit

MË TË LEXUARAT

To Top