Rozë

“Kemi ndenjur edhe 24 orë pa folur”\ Arilena Ara flet hapur: Ja për çfarë zihem më shumë me të dashurin

Si asnjëherë më parë, Popi dhe Arilena Ara u shfaqën krah njëri-tjetrit në një format televiziv.

Nuk duron dot më, Arilena Ara del hapur me të dashurin

Ata ishin në finalen e “Style star show”, si të ftuar special. Gjatë spektaklit, Arilena u ndal pak edhe tek marrëdhënia me Popin duke treguar se edhe ata kanë zënkat e tyre.

“Realisht u bë pak kohë që s’kemi debatuar. Kjo është shenjë e mirë. Kanë ndodhur që kemi pasur edhe debate të forta që kanë zgjatur 24 orë”- u shpreh Arilena.

“Kush e thyen akullin i pari?”, e pyeti Kiara. “Unë jam gjithmonë, patjetër!”- u përgjigj Arilena.

Edhe Arilena me Popin zihen, por ja kush e thyen akullin

MË TË LEXUARAT

To Top