Rozë

“Luaja bixhoz, pija shumë edhe shkon me femra të tjera kot, brenga s’kalon…”\ Endri Prifti tregon si kaloi ndarjen

Këngëtari Endri Prifti ka rrëfyer mbrëmjen e sotme momentet më të vështira që ka përjetuar në jetën e tij.

Ish gruaja e përgenjeshtroi, Endri Prifti reagon sërish: Sikur një mijë të  zeza të ketë, është nëna e djalit tim – Abc News

I pyetur sesi e kalon një mashkull i dashuruar brengën e ndarjes, ai tha në në intervistë në “Ora news” se në këtë moment një mashkull bën aventuara duke pirë alk ol,duke luajtir bizhos dhe patuar në krah shumë femra.

Por sipas tij brega sërish nuk kalon sepse duhen vite që ajo të kalojë.

“Një pyetje me vend kjo.

Prandaj ne bëjmë ato aventura që s’duhet t`i bëjmë, që e ekzagjerojmë.

E kalon duke pirë alkool, duke ab uzuar me gjëra të tjera, duke luajtur bixhoz, duke vuajtur me veten, duke shkuar me femra të tjera kot. Dhe prapë brenga nuk kalon, do vite që të kalojë ajo”, u shpreh Endri Prifti.

MË TË LEXUARAT

To Top