Rozë

Nuk ndalet Spartak Ngjela\ Pas komenteve për Bora Zemanin, ngäcmon gazetaren: Merr ndonjë shoqe dhe…

Avokati i njohur, Spartak Ngjela ka folur si rrallë herë duke zbuluar pjesë nga rutina e tij e përditshmërisë, nga puna dhe deri tek jeta private.

The blow is imminent", what Spartak Ngjela is warning: I know your plight!  - Politike

Gjatë një bisede që ka zhvilluar me moderatoren e programit “Fit Station” Çenkuela Hasa, në zyrën e tij teksa ka komplimentuar disa prej gazetareve të njohura në media ai nuk ka ngurruar ti bëjë një ftesë të hapur asaj.

Avokati e ftoi Çenkuelën për të konsumuar ndonjë gotë verë dhe për të shkëmbyer ndonjë bisedë së bashku, madje i sugjeroi që të merrte dhe ndonjë shoqe nëse dëshironte.Moderatorja:Folëm për mëngjeset tuaja, punën, por si janë mbrëmjet e avokatit, cilët janë njerëzit që të shoqërojnë?Spartak Ngjela: Po të jem i disponuar se puna dhe të lodh. Punoj këtu, bëj padi, bëj mbrojtje në gjyq, shkruaj dhe në shtëpi.

Ajo më jep gjallëri në fakt nuk më shqetëson. Vijmë në momentin e darkës, jam me Sokratin. Sokrati ka thënë biseda me verë pas darke, merr ti ndonjë ditë ndonjë shoqe, pimë verë dhe bëjmë bisedë.Moderatorja: Biseda të çfarë natyre? Spartak Ngjela: Biseda pas darke quhet, drejtojeni ju bisedën por mos na fusni në kozmos, flasim për kozmosin.

MË TË LEXUARAT

To Top