Lajme

O zot i madh! Gruaja serbe i merr jètën burrit dhe e gatuan në sy të fëmijëve të mitur

Zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë të ndodhur 15 ditë më parë në qytetin serb të Zrenjaninit ,kur një 46-vjeçare v rau burrin e saj.

Ai ishte katër vite më i vogël se autorja, tashmë e arr es tuar dhe që po mbahet pas hekurave. Punonjësit e pol icisë që ndodheshin në vendin e ngjarjes, folën për një skenë të neve ritshme me ambientet e shtëpisë të mbuluar me g jak.

E përditshmja beogradase Blic publikoi informacione rreth k rimi t, duke pyetur se si një grua e imët arriti të v ri ste një burrë të madh dhe të fortë, ta priste dhe më pas t’i gatu ante or ganet. Veshkat, zemra, organet gjeni tale, madje edhe të gjithë këmba e vik tim ës.

Ish-bashkëshorti i 46-vjeçares vlerëson se reagimi i saj i dhun sh ëm është ndoshta për faktin se vi ktima nuk donte në shtëpi dy fëmijët e saj, nga martesa e parë.

Dy fëmijët e mitur u dërguan tek babai i tyre, ndërsa po monitorohen nga ekspertët për mbështetje psikologjike.

MË TË LEXUARAT

To Top